Yeniliklerle R57 Shell’e Hazır Olun !

Türkiye’nin en iyi R57 olarak bilinen Webmaster’lar tarafından ençok tercih edilen Dünya çapında yaygın hale gelen, R57 Shell olarak bilinen bir materyal hakkında bir kaç bilgilendirme amaçlı duyuruları siz değerli ziyaretçilerimiz ile birlikte edineceğiniz. Hayatınızın en güzel yeniliklerini yaşamaya hazır mısınız? Webmaster olmak ve r57 shell bağlantısı üzerinden Adeta yep yeni bir FTP işlemi görmek istiyorsanız ve nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız www.r57shells.com üzerinden hemen rahatlıkla komutları ve nedir diye başlıkları altında öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.

r57.txt olarak bilinen kodlar .php uzantısından gelmektedir. Site içeriğine girdiğiniz C99 Shell ve farklı sheller bulunması adeta yenilik olarak karşımıza çıkmaktadır. sizlerde bugün hemen webmaster tabanı altında yetişmek ve hemen bir imza atmak istiyorsanız bir zaman kaybını gerçekleştirmede hemen yapmanızı tavsiye ediyoruz. Komutları hakkında bilgi sahibi edinmek isteyenler için site içerisinde bulunan r57 shell komutları linki üzerinden rahatlıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

C99 Shell merakını eden webmaster arkadaşlara şöyle bir bilgilendirme yapabiliriz. C99 & ile R57 Arasındaki tek fark, C99’un sadece komutları ve kullanımı rahat olmasıdır aynı zamanda. SQL üzerinden sunucu içerisinde bulunan tüm web sitelere erişim sağlayabilme imkanını siz değerli webmaster kullanıcılara sunmasıdır. Bunun yanı ardı sıra, hemen giriş yapmak istiyorsanız c99.txt Linki doğrultusunu kullanarak hemen CTRL+A işlemini yaparak tüm kodları kopyala diyerek bir c99.php veyahut login.php gibi v.b. .php bir dosyanın içine koyarak hedef web sitesine yüklemeyi yapabilirsiniz.

İyi kullanımlar diliyoruz.

Evilc0der.org üzerinden kullandığınız tüm shell ve exploitlerin sorumluluğu kullanan kişiye aittir.

Evilc0der © Tüm Hakları Saklıdır.