File Include Nedir? Amacı Nedir?

File’ın Türkçe karşılıgı ”Dosya” Include un Türkçe karşılığı ise ”içine almak* içermek’dir. İki sözcüğü birleştirdiğimizde ise içine atmak ve birşeltirmek anlamına gelmek yani “İçine almak” anlamnıa gelmektedir. En başında detaylı bir şekilde anlatım yapıyorum ki aklınıza hiç bir türlü soru kalmaması için. Şimdi gelelim işin detaylı kısmına;

File include bizim isminden de anladığımız üzere sistemlere dosya ekleme yada dosya çağırma(çalma) manasına gelmekte. Ama burada en önemli olan nokta çağıracağımız dosyanın türü ve özellikle illegaliate merak saran kışıler için bu dosya turleri cok onemlidir.Ornegın saldırgan birey cagıracagı bir shell dosyasıyla servera erisebilir ve serverin içindeki tüm bilgileri alıp serverdaki sistemleri hackleyebilir.Bu tıp bir saldırı server sahibi için zarar demetir bunun yanında saldırıya yapan kişi içinse muthiş bir nam ve deneyım olacaktır.

File Include server sahıblerı için tam manasıyla bas belası hackerlar için sedünyadakı en kaliteli yöntemlerden biridir…Kısaca sadece site hacklemekle ilgilenenler içinse hackın vazgecılmesı durumundadır….

File Include Nasıl Uygulanır ?

File Include uygulnaamsını anlatmak için once bir takım terımleri tanımanız gerekmektedir ;

R57shell: Su andadunyadaki en kaliteli shelldir.Shell nedir shell kısaca linux kabugudur.İllegaliate merak saranlar içinse internetin ta kendısıdır.

C99shell: R57Shell in birazcık daha eskı ve daha kullanıssız versiyonudur.

Evilc0der.org üzerinden kullandığınız tüm shell ve exploitlerin sorumluluğu kullanan kişiye aittir.

Evilc0der © Tüm Hakları Saklıdır.